תחומי התמחות מרכזיים:

עורך דין פלילי

מלכא ושות עורכי דין החליטו לשתף פעולה עם משרדו של עורך הדין קובי טל ולהעניק ללקוחות הרבים טיפול משפטי גם בתחומי עניין הקשורים לתחום הפלילי.

עורך דין פלילי לשירותכם

מלכא ושות’ עורכי דין טיפלו במשך השנים בעבירות צווארון לבן בעיקר בתחום המיסים במשך השנים ולנוכח דרישה חוזרת של לקוחות הוחלט לאפשר ללקוחות טיפול משפטי גם בתעבורה וגם בהליכים פלילים וכל זאת בניהולו של עורך הדין קובי טל שהוביל במהלך השנים פסיקה רבה בתחום התעבורה והפלילי וזכה להוקרה ולתוצאות מצוינות בבתי המשפט השונים בארץ.

עורך דין תעבורה

תחום התעבורה הינו תחום נרחב המוגדר במשפט הישראלי כתחום במשפט הפלילי, ניהול נכון של תיק תעבורה יכול להוביל לתוצאה טובה באופן ניכר ופעמים רבות אף לזיכוי.

עורך דין תעבורה בכל רחבי הארץ

נשאלת השאלה מדוע רצוי/כדאי לרכוש את שירותיו של עו”ד המתמחה בתחום זה? התשובה לכך מצויה בעונשים שניתן לספוג בהליך התעבורה פעמים רבות לא מדובר רק בקנס כספי למעשה ככל וביהמ”ש פוסק עונש כבד חל עליו גם נקודות וכן גם עלול הנאשם במקרה זה לספוג שלילה לתקופה ממושכת ובכך למעשה להידרש ולעשות תאוריה וטסט חדשים.

מומלץ לא להשאיר את הגורל בידי התובע המשטרתי ו/או ביהמ”ש ולתכנן בקפידה עם עורך דין המתמחה בתחום את ניהול התיק.

עורך דין צווארון לבן

תחום עבירות צווארון לבן הינו תחום שכיח בבתי המשפט מאחר ומדובר בתחום שלא בהכרח נגרם על ידי עבריינים כפי שאנחנו רואים חדשות לבקרים בחדשות.

עורך דין עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבן הינם מגוון רחב של עבירות בתחום המיסים, הלבנת הון, רישום כוזב בתאגידים, הרצת מניות ועוד…..

עבירות צווארון לבן הינן עבירות שנלקחות ע”י ביהמ”ש והמערכות המשפטיות בשיקול ובחריצות וברצון להרשיע לצורך הרתעה והבנה שמדובר בעבירות שפוגעות בציבור רחב (לדוגמה: העלמת מיסים פוגעת בקופה הציבורית ועל-כן מדובר בפגיעה בכלל תושבי המדינה).

מחפשים עורך דין מקצועי ? פנו אלינו אנו כאן לשירותכם!

יצירת קשר עורך דין | צור קשר עורך דין | יצירת קשר עורך דין תעבורה | יצירת קשר עורך דין פלילי | צור קשר עורך דין תעבורה | צור קשר עורך דין פלילי

רשימת המשרדים שלנו:

צור קשר עם מלכא & טל כאן לשירותכם לטיפול בתיקים בתחומים תעבורה,פלילי ועבירות צווארון לבן.

להלן רשימת המשרדים שלנו בעפולה,חיפה ותל אביב.

עפולה: שדרות הנשיא 18 (בניין שילב), קומה 3 , עפולה.

חיפה: אנדריי סחרוב 9 (בניין מיקרוסופט), קומה 8 , מת”מ חיפה.

תל אביב: י.ד ברקוביץ 4 (מגדל המוזיאון), קומה 5 , תל אביב.

טלפון ראשי: 1-700-702-755

שתפו את מלכא & טל משרד עורכי דין תעבורה ופלילי